2019-03-22 19:42

 Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Heren H Klasse

1Eersel van, C.W.SSV Schaarsbergen104,4102,9102,7103,4105,6102,6621,6 
2Nikkelen, D.SSV de Linge - Zetten101,7103,7103,0103,8104,5103,3620,0 
3Voorde ten, A.SV de Valk - Elspeet101,3103,0103,7103,0103,8102,6617,4 
4Mulder, E.A.CSV Ons Genoegen - Deventer103,3102,1101,7102,7102,2101,6613,6 
5Klomp, J.A.A.SV op de Korrel - Bemmel100,7103,3103,9101,8102,199,9611,7 
6Groot Bramel, B.SV Willem Tell - Hengelo99,2101,3102,1102,2103,1102,6610,5 
7Kokken, R.SV Strijdlust - Huissen98,1103,1101,8101,7103,1102,1609,9 
8Hermsen, B.SV de Hoven - Zutphen100,3101,199,8101,2102,7100,6605,7 
9Degen, J.B.SSV de Linge - Zetten99,799,4101,7103,4101,199,7605,0 
10Nijenhuis, N.SV Strijdlust - Huissen96,5100,2100,497,3100,6100,9595,9 
11Budding, GSV de Valk - Elspeet98,0100,499,298,0100,798,6594,9 
12Rensen, R.SV op de Korrel - Bemmel96,897,796,0103,299,798,0591,4 
13Cornelissen, M.SV op de Korrel - Bemmel99,295,399,998,899,797,6590,5 
14Woudenberg v., M.A.SV op de Korrel - Bemmel95,097,9100,695,799,6101,5590,3 
15Romeyn, T.SSV Schaarsbergen95,798,496,998,797,3101,8588,8 
16Rietberg, A.SV 'T Gouden Oog - Harreveld96,097,099,999,499,996,1588,3 
17Hogema, J.H.ASV Prins Hendrik98,293,595,494,797,698,4577,8 
18Wolters, P.A.M.SV 'T Gouden Oog - Harreveld95,697,694,197,494,697,9577,2 
19Raats, E.SV Vrijheid - Oosterbeek96,596,696,695,895,994,6576,0 
20Lindeboom, A.SSV Schaarsbergen94,695,896,096,393,499,4575,5 
21Verheesen, M.SV op de Korrel - Bemmel95,993,497,493,494,899,3574,2 
22Bink, BSV O.K.K. - Wateringen94,398,199,399,997,797,5586,8BM

 

 Luchtgeweer staand Heren A Klasse

1Jansen, D.SV Strijdlust - Huissen96,296,999,999,598,593,2584,2 
2Jaegermann, W.SSV Schaarsbergen98,396,393,997,5100,896,6583,4 
3Kuster, I.A.SV Ulto - Megchelen97,795,396,397,298,394,8579,6 
4Ouwehand, K.SV op de Korrel - Bemmel93,194,296,097,195,395,9571,6 
5Lieber, T.SV Sint Hubertus - Breedenbroek93,792,193,693,893,090,4556,6 
6Beek Van de, JSV Soranus - Wekerom92,484,496,590,993,489,7547,3 
7van Amerongen, R.H.SV Soranus - Wekerom79,291,990,484,283,493,4522,5 

 

 Luchtgeweer staand Heren B klasse

1Bourgonje, M.sv de prins der nederlanden88,987,391,994,396,991,3550,6 
2Kemperman, R.SV de Hoven - Zutphen88,492,691,691,094,288,6546,4 
3Hoedemaker, M.SV IJzervoorde - Slangenburg85,784,995,290,289,486,4531,8 
4Dijk van, F.SV Ons Genoegen - Deventer81,285,383,786,777,685,0499,5 
5Brinkman, E.SV Nieuwleusen - Nieuwleusen85,782,883,780,884,073,4490,4BM

 

 Luchtgeweer staand Dames H Klasse

1Mekking, S.SV Ons Genoegen - Deventer103,1102,7104,4104,3104,5101,5620,5 
2Lancaster, M.SSV de Linge - Zetten99,3103,6104,4103,3103,4103,2617,2 
3Dekker, S.SSV de Berkelschutters - Borculo101,0102,2102,1102,5102,9103,3614,0 
4Lutke willink, D.SSV de Berkelschutters - Borculo101,2100,8100,8103,5100,8102,8609,9 
5Burgh v.d., S.SSV de Berkelschutters - Borculo99,9103,096,697,898,1101,2596,6 
6Huisman, H.J.M.SV op de Korrel - Bemmel96,996,096,495,693,197,6575,6 
7Klaver, M.SV Delden - Delden97,398,8101,9102,7102,8101,8605,3BM

 

 Luchtgeweer staand Dames A Klasse

1Kemperman, J.SV de Hoven - Zutphen99,1100,097,799,4101,5100,4598,1 
2Hartgers-Risiglione, C.SV de Hoven - Zutphen88,590,888,691,989,893,8543,4 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen H Klasse

1Bleumink, B.SSV de Berkelschutters - Borculo98,597,297,699,8  393,1 
2Nikkelen, A.W.M.SSV de Linge - Zetten97,693,598,497,7  387,2 
3Jansen, J.SV Strijdlust - Huissen93,898,691,3100,6  384,3 
4Risiglione, A.SV de Hoven - Zutphen94,692,390,392,5  369,7 
5Mijnen, T.SV Sint Hubertus - Breedenbroek93,584,892,091,5  361,8 
6Haren, van, J.SV Strijdlust - Huissen90,789,587,987,6  355,7 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A Klasse

1Vinkenvleugel, W.SV Sint Hubertus - Breedenbroek89,893,796,188,9  368,5 
2Jansen, G.J.SV Ulto - Megchelen85,891,284,888,9  350,7 

 

 Luchtgeweer staand Junioren A Heren

1Noordijk, MSV de Valk - Elspeet101,8101,7100,3102,0101,7100,8608,3 
2Woudenberg, ESV de Valk - Elspeet101,398,4100,0100,0101,8100,0601,5 
3Pelgrom, SSV Ons Genoegen - Deventer98,997,699,199,199,496,7590,8 
4Boersma, S.SSV de Linge - Zetten87,292,396,890,893,694,2554,9 
5Jolink, BSV IJzervoorde - Slangenburg96,587,694,991,593,989,9554,3 
6Den End van, O.SSV de Linge - Zetten88,688,188,489,688,085,2527,9 
7Koetsier, WSV de Valk - Elspeet84,885,585,879,982,776,7495,4 
8Venrooij v., J.De rustige schutters - Berlicum101,899,6102,3104,6101,2102,4611,9BM

 

 Luchtgeweer staand Junioren A Dames

1Lefering, L.SSV de Berkelschutters - Borculo102,9102,499,698,9104,1102,4610,3 

 

 Luchtgeweer staand Junioren B Heren

1Dolle t., S.SSV de Berkelschutters - Borculo99,298,599,898,0  395,5 
2Hoedemaker, N.SV IJzervoorde - Slangenburg94,9101,997,8100,8  395,4 
3Prenger, R.SV Strijdlust - Huissen91,794,593,289,2  368,6 
4Verhoeven, L.SV op de Korrel - Bemmel85,089,691,295,1  360,9 
5Mennes, D.SV Ons Genoegen - Deventer81,593,585,790,4  351,1 
6Uljee, T.SV O.K.K. - Wateringen97,799,3103,196,1  396,2BM
7Uljee, D.SV O.K.K. - Wateringen96,790,3100,392,7  380,0BM

 

 Luchtgeweer staand Junioren B Dames

1Haas, E.SV op de Korrel - Bemmel95,897,999,195,3  388,1 
2Delft van, IJSSV Driebergen Rijsenburg - Driebergen91,492,690,180,5  354,6 
3Wolters, S.SV op de Korrel - Bemmel88,592,381,690,8  353,2 
4Zwam v., M.SV Strijdlust - Huissen90,882,385,090,4  348,5 

 

 Luchtgeweer staand Junioren C gemengd

1Jongboom, A.L.SSV Schaarsbergen87,591,395,797,3  371,8 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen H Klasse

1Huibers, J.W.H.SV op de Korrel - Bemmel105,2105,1103,3105,2  418,8 
2Korten, J.SV IJzervoorde - Slangenburg103,2105,1104,0102,6  414,9 
3Dekkers, J.B.SV Ulto - Megchelen104,2103,0104,8102,1  414,1 
4Hendriks, J.SV op de Korrel - Bemmel105,1103,7101,5103,4  413,7 
5Leijser, A.SV Strijdlust - Huissen104,3103,3104,2101,5  413,3 
6Degen, J.SSV de Linge - Zetten104,2102,2101,5104,8  412,7 
7Polman, J.J.H.SV op de Korrel - Bemmel103,7102,2104,1102,5  412,5 
8Stinissen, G.SV Strijdlust - Huissen102,2104,4104,7101,2  412,5 
9Huibers, B.SV op de Korrel - Bemmel103,1103,8102,8102,8  412,5 
10Degen van Mourik, W.SSV de Linge - Zetten103,5102,3103,1103,5  412,4 
11Keller, H.SV De Kampioen - Utrecht102,7103,3101,7103,6  411,3 
12Eggink, D.SSV de Berkelschutters - Borculo103,4104,2101,8101,7  411,1 
13Volmeijer, J.SV op de Korrel - Bemmel102,8102,2101,3103,8  410,1 
14Egbers, J.SV Ulto - Megchelen103,4103,2102,499,2  408,2 
15Keuper-Aalders, M.SV Ulto - Megchelen100,4103,5101,0103,2  408,1 
16Brussel van, J.W.SV De Kampioen - Utrecht101,5103,0102,2101,4  408,1 
17Martens, T.SV Strijdlust - Huissen101,5102,5100,4103,1  407,5 
18Aalten van, J.SV Strijdlust - Huissen102,4100,1102,9101,9  407,3 
19Stens, A.SV op de Korrel - Bemmel104,1100,2100,2100,8  405,3 
20Williams, A.SC Prins Alexander - varsseveld99,7101,6100,8102,5  404,6 
21Keuper, A.G.D.SV Ulto - Megchelen101,1102,697,4100,6  401,7 
22Jansen, R.SV Strijdlust - Huissen100,499,399,499,9  399,0 
23Huisman, H.SV Strijdlust - Huissen94,599,799,197,5  390,8 
24Oegema, J.SV Lemster - Lemmer103,9104,2102,2100,8  411,1BM
25Haas-Bouma, A.SV op de Korrel - Bemmel104,1103,0100,2103,0  410,3BM
26Hoedemaker, J.SV IJzervoorde - Slangenburg101,2102,9103,0101,4  408,5BM
27Verlooij, M.SV op de Korrel - Bemmel102,5100,7100,0102,4  405,6BM
28Siebelink, W.SV IJzervoorde - Slangenburg100,5101,8102,3100,2  404,8BM
29Scheffer, J.SV Strijdlust - Huissen96,8103,599,7101,4  401,4BM

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen A Klasse

1Kramer, G.SV Ulto - Megchelen101,9101,8101,0103,5  408,2 
2Bosveld, M.C.Rozendaalsche Schut. Soc. - Rozendaal103,2100,9101,9101,0  407,0 
3Winters, W.SSV de Berkelschutters - Borculo102,8100,997,999,2  400,8 
4Janssen, H.SV Strijdlust - Huissen98,098,698,2102,0  396,8 
5Doornink, G.J.W.SV Ulto - Megchelen92,899,599,3101,3  392,9 
6Bergevoet, Th.SV Ulto - Megchelen96,198,595,396,2  386,1 
7Jager, B.SSV op de Korrel - Kampen97,9100,4102,9102,1  403,3BM
8Bink, JSV O.K.K. - Wateringen99,5100,796,499,2  395,8BM

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen B Klasse

1Nijhuis, J.SSV de Berkelschutters - Borculo102,3101,4103,0102,1  408,8 

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-C gemengd

1Dolle t., N.SSV de Berkelschutters - Borculo104,2103,3103,0103,9  414,4 
2karlova, D.SV op de Korrel - Bemmel97,699,299,997,7  394,4 
3Bourgonje, C.sv de prins der nederlanden99,997,694,2102,3  394,0 
4Wessels, J.SV de Hoven - Zutphen97,197,396,995,6  386,9 
5Kleinswormink, J.SV Ons Genoegen - Deventer93,593,894,192,5  373,9 
6Vries d., G.SV op de Korrel - Bemmel85,881,784,488,0  339,9 
7Moes, M.SV Toxotes - Wassenaar102,9102,5100,298,3  403,9BM

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-D gemengd

1Wolters, N.SV op de Korrel - Bemmel91,098,799,997,8  387,4 
2Valentijn, K.SV op de Korrel - Bemmel96,792,998,494,8  382,8 
3Peters, J.SV de Hoven - Zutphen92,591,988,994,2  367,5 
4Prenger, S.SV Strijdlust - Huissen94,192,483,183,6  353,2 

 

 Luchtgeweer opgelegd SH-1

1Vlaanderen, T.SV Driebergen Rijsenburg - Driebergen102,0103,4100,4102,9  408,7 

 

 Luchtpistool Heren H Klasse

1Linders, B.sv SDVV Almelo9310091959994572 
2Brink, E.J.SSV Schaarsbergen969492949194561 
3Boerman, H.SV Willem Tell - Hengelo899291889491545 
4Kaal, R.SV Vrijheid - Oosterbeek909091898895543 
5Brink, E.J.SSV Schaarsbergen878895909390543 
6Remmelink, MSV Willem Tell - Hengelo919189928891542 
7Willemsen, M.SV Wilhelmina, - Ruurlo879494869387541 
8Vries d., G.C.J.SV op de Korrel - Bemmel949187878783529 
9Ingen v., B.SV de korrel Druten868887828887518 
10Rensing, G.J.SV op de Korrel - Bemmel829186838685513 
11Bokkers, R.SV 'T Gouden Oog - Harreveld767370817778455 

 

 Luchtpistool Heren A klasse

1Foppen, I.Willem Tell - Harderwijk938881888786523 
2Kasteel, M.SV Wilhelmina, - Ruurlo828487899282516 
3Bielderman, M.SV de Hoven - Zutphen838889888681515 
4Dijk van, R.SV Prins Hendrik - Veenendaal798683847888498 
5Brinkman, A.SV Nieuwleusen - Nieuwleusen858276838685497BM

 

 Luchtpistool Heren B Klasse

1Horst v.d., C.Willem Tell - Harderwijk888983718383497 
2Muns, W.SV Wilhelmina, - Ruurlo768279857776475 

 

 Luchtpistool Dames H Klasse

1Peters foppen, S.Willem Tell - Harderwijk807883887983491 
2Williams, A.SC Prins Alexander - varsseveld786582838382473 

 

 Luchtpistool Veteranen H Klasse

1Streng, F.SV op de Korrel - Bemmel93899293  367 
2van Walstijn, P.SV Ons Genoegen - Deventer89929390  364 
3Graaf de, C.G.E.SV op de Korrel - Bemmel90888890  356 
4Klein Gebbink, J.C.SV de korrel Druten89909085  354 
5Lamers, T.SV Strijdlust - Huissen93858389  350 
6Janssen, K.SV Strijdlust - Huissen90838486  343 
7Rademaker, L.SV Baarn en Omstreken77888979  333 
8Brink, P.SSV Schaarsbergen79727372  296 
9Zessen van, H.SV het Trefpunt - Poortugaal89918386  349BM
10Kragt, J.SV Nieuwleusen - Nieuwleusen87878487  345BM
11Bijker, J.G.SV Nieuwleusen - Nieuwleusen87808390  340BM

 

 Luchtpistool Veteranen A Klasse

1Schut, T.wSV de Burgerwacht76848487  331 
2Dekker, JSV de Burgerwacht79847887  328 

 

 Luchtpistool Junioren A Heren

1Dooremalen van, A.SSV de Linge - Zetten919085858687524 
2Dijk van, N.SV Ons Genoegen - Deventer767585818383483 

 

 Luchtpistool Junioren B Gemengd

1Siebelink, J.SV IJzervoorde - Slangenburg78839188  340 

 

 Luchtpistool opgelegd Veteranen H Klasse

1Janssen, K.SV op de Korrel - Bemmel100999998  396 
2Sterling, W.SV Ons Genoegen - Deventer99989699  392 
3Lamers, T.SV op de Korrel - Bemmel94979898  387 
4Mandemakers, J.A.SV op de Korrel - Bemmel97979696  386 
5Graaf de, C.G.E.SV op de Korrel - Bemmel96949796  383 
6Elbrecht, L.SV Vrijheid - Oosterbeek90929391  366 
7Oosthof, J.G.SV Ons Genoegen - Deventer86908788  351 

 

SV Strijdlust - Huissen