2019-03-22 19:42

 Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Heren H Klasse

1Eersel van, C.W.SSV Schaarsbergen104,4102,9102,7103,4105,6102,6621,6 
2Nikkelen, D.SSV de Linge - Zetten101,7103,7103,0103,8104,5103,3620,0 
3Voorde ten, A.SV de Valk - Elspeet101,3103,0103,7103,0103,8102,6617,4 
4Mulder, E.A.CSV Ons Genoegen - Deventer103,3102,1101,7102,7102,2101,6613,6 
5Klomp, J.A.A.SV op de Korrel - Bemmel100,7103,3103,9101,8102,199,9611,7 
6Groot Bramel, B.SV Willem Tell - Hengelo99,2101,3102,1102,2103,1102,6610,5 
7Kokken, R.SV Strijdlust - Huissen98,1103,1101,8101,7103,1102,1609,9 
8Hermsen, B.SV de Hoven - Zutphen100,3101,199,8101,2102,7100,6605,7 
9Degen, J.B.SSV de Linge - Zetten99,799,4101,7103,4101,199,7605,0 
10Nijenhuis, N.SV Strijdlust - Huissen96,5100,2100,497,3100,6100,9595,9 
11Budding, GSV de Valk - Elspeet98,0100,499,298,0100,798,6594,9 
12Rensen, R.SV op de Korrel - Bemmel96,897,796,0103,299,798,0591,4 
13Cornelissen, M.SV op de Korrel - Bemmel99,295,399,998,899,797,6590,5 
14Woudenberg v., M.A.SV op de Korrel - Bemmel95,097,9100,695,799,6101,5590,3 
15Romeyn, T.SSV Schaarsbergen95,798,496,998,797,3101,8588,8 
16Rietberg, A.SV 'T Gouden Oog - Harreveld96,097,099,999,499,996,1588,3 
17Hogema, J.H.ASV Prins Hendrik98,293,595,494,797,698,4577,8 
18Wolters, P.A.M.SV 'T Gouden Oog - Harreveld95,697,694,197,494,697,9577,2 
19Raats, E.SV Vrijheid - Oosterbeek96,596,696,695,895,994,6576,0 
20Lindeboom, A.SSV Schaarsbergen94,695,896,096,393,499,4575,5 
21Verheesen, M.SV op de Korrel - Bemmel95,993,497,493,494,899,3574,2 
22Bink, BSV O.K.K. - Wateringen94,398,199,399,997,797,5586,8BM

 

 Luchtgeweer staand Heren A Klasse

1Jansen, D.SV Strijdlust - Huissen96,296,999,999,598,593,2584,2 
2Jaegermann, W.SSV Schaarsbergen98,396,393,997,5100,896,6583,4 
3Kuster, I.A.SV Ulto - Megchelen97,795,396,397,298,394,8579,6 
4Ouwehand, K.SV op de Korrel - Bemmel93,194,296,097,195,395,9571,6 
5Lieber, T.SV Sint Hubertus - Breedenbroek93,792,193,693,893,090,4556,6 
6Beek Van de, JSV Soranus - Wekerom92,484,496,590,993,489,7547,3 
7van Amerongen, R.H.SV Soranus - Wekerom79,291,990,484,283,493,4522,5 

 

 Luchtgeweer staand Heren B klasse

1Bourgonje, M.sv de prins der nederlanden88,987,391,994,396,991,3550,6 
2Kemperman, R.SV de Hoven - Zutphen88,492,691,691,094,288,6546,4 
3Hoedemaker, M.SV IJzervoorde - Slangenburg85,784,995,290,289,486,4531,8 
4Dijk van, F.SV Ons Genoegen - Deventer81,285,383,786,777,685,0499,5 
5Brinkman, E.SV Nieuwleusen - Nieuwleusen85,782,883,780,884,073,4490,4BM

 

 Luchtgeweer staand Dames H Klasse

1Mekking, S.SV Ons Genoegen - Deventer103,1102,7104,4104,3104,5101,5620,5 
2Lancaster, M.SSV de Linge - Zetten99,3103,6104,4103,3103,4103,2617,2 
3Dekker, S.SSV de Berkelschutters - Borculo101,0102,2102,1102,5102,9103,3614,0 
4Lutke willink, D.SSV de Berkelschutters - Borculo101,2100,8100,8103,5100,8102,8609,9 
5Burgh v.d., S.SSV de Berkelschutters - Borculo99,9103,096,697,898,1101,2596,6 
6Huisman, H.J.M.SV op de Korrel - Bemmel96,996,096,495,693,197,6575,6 
7Klaver, M.SV Delden - Delden97,398,8101,9102,7102,8101,8605,3BM

 

 Luchtgeweer staand Dames A Klasse

1Kemperman, J.SV de Hoven - Zutphen99,1100,097,799,4101,5100,4598,1 
2Hartgers-Risiglione, C.SV de Hoven - Zutphen88,590,888,691,989,893,8543,4 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen H Klasse

1Bleumink, B.SSV de Berkelschutters - Borculo98,597,297,699,8  393,1 
2Nikkelen, A.W.M.SSV de Linge - Zetten97,693,598,497,7  387,2 
3Jansen, J.SV Strijdlust - Huissen93,898,691,3100,6  384,3 
4Risiglione, A.SV de Hoven - Zutphen94,692,390,392,5  369,7 
5Mijnen, T.SV Sint Hubertus - Breedenbroek93,584,892,091,5  361,8 
6Haren, van, J.SV Strijdlust - Huissen90,789,587,987,6  355,7 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A Klasse

1Vinkenvleugel, W.SV Sint Hubertus - Breedenbroek89,893,796,188,9  368,5 
2Jansen, G.J.SV Ulto - Megchelen85,891,284,888,9  350,7 

 

 Luchtgeweer staand Junioren A Heren

1Noordijk, MSV de Valk - Elspeet101,8101,7100,3102,0101,7100,8608,3 
2Woudenberg, ESV de Valk - Elspeet101,398,4100,0100,0101,8100,0601,5 
3Pelgrom, SSV Ons Genoegen - Deventer98,997,699,199,199,496,7590,8 
4Boersma, S.SSV de Linge - Zetten87,292,396,890,893,694,2554,9 
5Jolink, BSV IJzervoorde - Slangenburg96,587,694,991,593,989,9554,3 
6Den End van, O.SSV de Linge - Zetten88,688,188,489,688,085,2527,9 
7Koetsier, WSV de Valk - Elspeet84,885,585,879,982,776,7495,4 
8Venrooij v., J.De rustige schutters - Berlicum101,899,6102,3104,6101,2102,4611,9BM

 

 Luchtgeweer staand Junioren A Dames

1Lefering, L.SSV de Berkelschutters - Borculo102,9102,499,698,9104,1102,4610,3 

 

 Luchtgeweer staand Junioren B Heren

1Dolle t., S.SSV de Berkelschutters - Borculo99,298,599,898,0  395,5 
2Hoedemaker, N.SV IJzervoorde - Slangenburg94,9101,997,8100,8  395,4 
3Prenger, R.SV Strijdlust - Huissen91,794,593,289,2  368,6 
4Verhoeven, L.SV op de Korrel - Bemmel85,089,691,295,1  360,9 
5Mennes, D.SV Ons Genoegen - Deventer81,593,585,790,4  351,1 
6Uljee, T.SV O.K.K. - Wateringen97,799,3103,196,1  396,2BM
7Uljee, D.SV O.K.K. - Wateringen96,790,3100,392,7  380,0BM

 

 Luchtgeweer staand Junioren B Dames

1Haas, E.SV op de Korrel - Bemmel95,897,999,195,3  388,1 
2Delft van, IJSSV Driebergen Rijsenburg - Driebergen91,492,690,180,5  354,6 
3Wolters, S.SV op de Korrel - Bemmel88,592,381,690,8  353,2 
4Zwam v., M.SV Strijdlust - Huissen90,882,385,090,4  348,5 

 

 Luchtgeweer staand Junioren C gemengd

1Jongboom, A.L.SSV Schaarsbergen87,591,395,797,3  371,8 

 

SV Strijdlust - Huissen