2019-03-22 19:42

 Persoonlijk

 Luchtpistool Heren H Klasse

1Linders, B.sv SDVV Almelo9310091959994572 
2Brink, E.J.SSV Schaarsbergen969492949194561 
3Boerman, H.SV Willem Tell - Hengelo899291889491545 
4Kaal, R.SV Vrijheid - Oosterbeek909091898895543 
5Brink, E.J.SSV Schaarsbergen878895909390543 
6Remmelink, MSV Willem Tell - Hengelo919189928891542 
7Willemsen, M.SV Wilhelmina, - Ruurlo879494869387541 
8Vries d., G.C.J.SV op de Korrel - Bemmel949187878783529 
9Ingen v., B.SV de korrel Druten868887828887518 
10Rensing, G.J.SV op de Korrel - Bemmel829186838685513 
11Bokkers, R.SV 'T Gouden Oog - Harreveld767370817778455 

 

 Luchtpistool Heren A klasse

1Foppen, I.Willem Tell - Harderwijk938881888786523 
2Kasteel, M.SV Wilhelmina, - Ruurlo828487899282516 
3Bielderman, M.SV de Hoven - Zutphen838889888681515 
4Dijk van, R.SV Prins Hendrik - Veenendaal798683847888498 
5Brinkman, A.SV Nieuwleusen - Nieuwleusen858276838685497BM

 

 Luchtpistool Heren B Klasse

1Horst v.d., C.Willem Tell - Harderwijk888983718383497 
2Muns, W.SV Wilhelmina, - Ruurlo768279857776475 

 

 Luchtpistool Dames H Klasse

1Peters foppen, S.Willem Tell - Harderwijk807883887983491 
2Williams, A.SC Prins Alexander - varsseveld786582838382473 

 

 Luchtpistool Veteranen H Klasse

1Streng, F.SV op de Korrel - Bemmel93899293  367 
2van Walstijn, P.SV Ons Genoegen - Deventer89929390  364 
3Graaf de, C.G.E.SV op de Korrel - Bemmel90888890  356 
4Klein Gebbink, J.C.SV de korrel Druten89909085  354 
5Lamers, T.SV Strijdlust - Huissen93858389  350 
6Janssen, K.SV Strijdlust - Huissen90838486  343 
7Rademaker, L.SV Baarn en Omstreken77888979  333 
8Brink, P.SSV Schaarsbergen79727372  296 
9Zessen van, H.SV het Trefpunt - Poortugaal89918386  349BM
10Kragt, J.SV Nieuwleusen - Nieuwleusen87878487  345BM
11Bijker, J.G.SV Nieuwleusen - Nieuwleusen87808390  340BM

 

 Luchtpistool Veteranen A Klasse

1Schut, T.wSV de Burgerwacht76848487  331 
2Dekker, JSV de Burgerwacht79847887  328 

 

 Luchtpistool Junioren A Heren

1Dooremalen van, A.SSV de Linge - Zetten919085858687524 
2Dijk van, N.SV Ons Genoegen - Deventer767585818383483 

 

 Luchtpistool Junioren B Gemengd

1Siebelink, J.SV IJzervoorde - Slangenburg78839188  340 

 

SV Strijdlust - Huissen