2018-11-11 14:45

 Persoonlijk

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-C

1Overgoor, R.SSV de Berkelschutters - Borculo98,8100,594,2101,0  394,5 
2Vries d., G.SV op de Korrel - Bemmel76,968,979,478,1  303,3 

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-D

1Hagen, T.SV Strijdlust - Huissen77,893,384,291,5  346,8 
2Valentijn, K.SV op de Korrel - Bemmel82,791,989,579,2  343,3 
3Prenger, S.SV Strijdlust - Huissen90,381,084,084,7  340,0 

 

 Luchtgeweer opgelegd Mindervalide SH1

1Vlaanderen, T.SV Driebergen Rijsenburg - Driebergen101,7100,2103,7101,5  407,1 

 

 Luchtgeweer opgelegd veteranen A-klasse

1Kramer, G.SV Ulto - Megchelen98,6102,7102,9100,7  404,9 
2Janssen, H.SV Strijdlust - Huissen101,1101,3104,597,2  404,1 
3Winters, W.SSV de Berkelschutters - Borculo102,0100,899,8101,3  403,9 
4Bink, JSV O.K.K. - Wateringen99,8101,6100,999,4  401,7 
5Jager, B.SSV op de Korrel - Kampen97,2101,8102,3100,2  401,5 
6Goossens, C.J.SV de Korrel - Emmeloord96,599,899,5101,5  397,3 
7Burg v., J.SV de Korrel - Emmeloord93,294,092,798,4  378,3 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen B klasse

1Opsteegh, J.SV Diana - Dordrecht99,596,892,5100,8  389,6 
2Leijenaar, R.De rustige schutters - Berlicum96,397,098,096,8  388,1 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen H-klasse

1Huibers, J.W.H.SV op de Korrel - Bemmel103,4104,7105,1104,8  418,0 
2Oegema, J.SV Lemster - Lemmer103,5105,8103,6103,6  416,5 
3Driel v., C.SV de Postschutters '63 - Schiebroek103,6103,4104,7104,7  416,4 
4Hendriks, J.SV op de Korrel - Bemmel103,6103,6104,9103,7  415,8 
5Degen, J.SSV de Linge - Zetten104,6102,7102,9105,5  415,7 
6Dekkers, J.B.SV Ulto - Megchelen104,3103,6104,9102,6  415,4 
7Leijser, A.SV Strijdlust - Huissen103,5103,8104,6102,0  413,9 
8Huibers, B.SV op de Korrel - Bemmel105,4101,0104,2102,8  413,4 
9Degen van Mourik, W.SSV de Linge - Zetten103,7103,2101,6103,8  412,3 
10Somberg, G.J.Hoogeveense schietvereniging - Hoogeveen103,8101,5102,9104,0  412,2 
11Stinissen, G.SV Strijdlust - Huissen105,1102,3100,9103,7  412,0 
12Polman, J.J.H.SV op de Korrel - Bemmel101,9103,0103,7103,3  411,9 
13Martens, T.SV Strijdlust - Huissen103,5101,0102,9103,5  410,9 
14Haren, van, H.SV Strijdlust - Huissen101,1103,8102,2102,8  409,9 
15Volmeijer, J.SV op de Korrel - Bemmel103,2101,8101,7101,9  408,6 
16Keuper, A.G.D.SV Ulto - Megchelen103,2100,4100,9102,2  406,7 
17Aalten van, JanSV Strijdlust - Huissen102,4101,2103,0100,0  406,6 
18Thiel v., P.'t Roosje - Langenboom101,9100,5102,2101,6  406,2 
19Stens, A.SV op de Korrel - Bemmel102,0100,4101,1102,5  406,0 
20Jansen, R.SV Strijdlust - Huissen100,5100,497,0100,0  397,9 
21Oostendorp, H.SV KO - Doornenburg95,796,098,898,5  389,0 

 

 Luchtgeweer opgelegd Senioren

1Valentijn, R.SV op de Korrel - Bemmel103,8103,8102,5103,9  414,0 
2Scheffer, J.SV Strijdlust - Huissen103,1103,5101,6100,7  408,9 
3Williams, A.SC Prins Alexander - varsseveld100,7102,0102,2102,3  407,2 
4Verlooij, M.SV op de Korrel - Bemmel95,397,796,098,0  387,0 
5Elbers, M.Doelbewust - Uden98,693,996,694,9  384,0 
6Lamers, J.Kort Oisterwijck - Doornenburg98,890,296,492,6  378,0 
7Goldsmid, M.Kort Oisterwijck - Doornenburg90,796,395,290,2  372,4 
8Goldsmid, A.Kort Oisterwijck - Doornenburg91,885,290,194,7  361,8 

 

 Luchtgeweer staand Dames A-klasse

1Kemperman, J.SV de Hoven - Zutphen97,0100,2100,096,198,897,9590,0 

 

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1Jaegermann, W.SSV Schaarsbergen98,095,294,796,395,697,5577,3 
2Kramer, A.SV de Korrel - Emmeloord95,095,994,292,299,797,1574,1 
3Kleyn de, H.M.A.Doelbewust - Uden94,995,095,296,395,992,0569,3 
4Keijzers, H.'t Roosje - Langenboom92,892,792,191,296,587,2552,5 
5Ouwehand, K.SV op de Korrel - Bemmel90,187,992,289,590,293,4543,3 
6Hul v.d., C.SV de Korrel - Emmeloord91,493,893,285,092,087,1542,5 

 

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1Kemperman, R.SV de Hoven - Zutphen93,790,894,391,188,488,4546,7 
2Duynhoven van, M.SV de Korrel - Venhorst95,192,484,991,987,884,7536,8 

 

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1Klomp, J.A.A.SV op de Korrel - Bemmel101,9102,2105,2103,4101,7101,3615,7 
2Rensen, R.SV op de Korrel - Bemmel98,2100,9100,1101,7104,597,0602,4 
3Degen, J.B.SSV de Linge - Zetten99,799,9102,299,598,8102,0602,1 
4Lith v., A.De rustige schutters - Berlicum100,396,897,9101,899,699,4595,8 
5Haagsma, C.Prins Hendrik 88 - Amersfoort99,898,097,197,2101,3100,3593,7 
6Bink, BSV O.K.K. - Wateringen98,092,997,295,895,995,3575,1 
7Raats, E.SV Vrijheid - Oosterbeek95,295,598,596,395,092,7573,2 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Heren

1Venrooij v., J.De rustige schutters - Berlicum103,399,5101,3101,8102,898,0606,7 
2Boersma, S.SSV de Linge - Zetten86,491,190,791,193,495,4548,1 
3Den End van, O.SSV de Linge - Zetten77,094,182,386,986,688,3515,2 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Dames

1Veltkamp, E.SSV de Berkelschutters - Borculo83,781,488,291,5  344,8 
2Visscher, K.Sv Genemuiden79,481,872,380,5  314,0 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Heren

1Prenger, R.SV Strijdlust - Huissen88,688,892,487,6  357,4 
2Kramer, M.SV de Korrel - Emmeloord87,089,989,789,1  355,7 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

1Somberg, G.J.Hoogeveense schietvereniging - Hoogeveen93,893,893,487,1  368,1 
2Lith v., A.De rustige schutters - Berlicum80,175,988,874,6  319,4 
3Kuppen, C.H.'t Roosje - Langenboom74,968,358,568,5  270,2 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1Uden van, J.St. Hubertus - Wychen97,098,499,198,5  393,0 
2Eert v., G.SV de Korrel - Venhorst98,4100,297,791,7  388,0 
3Wielen v.d., J.Doelbewust - Uden97,296,998,394,0  386,4 
4Risiglione, A.SV de Hoven - Zutphen89,088,789,995,1  362,7 

 

 Luchtpistool Dames Hoofdklasse

1Scheper, R.SSV op de Korrel - Kampen938592908993542 
2Hoogland, W.SV Tref - Wijk bij Duurstede828683798883501 
3Williams, A.SC Prins Alexander - varsseveld598076807879452 

 

 Luchtpistool Heren A-klasse

1Dijk van, R.SV Tref - Wijk bij Duurstede848187858787511 
2Bielderman, M.SV de Hoven - Zutphen807482868888498 

 

 Luchtpistool Heren B-klasse

1Ven v.d., B.Doelbewust - Uden919077877779501 
2Hoving, J.SV de Korrel - Emmeloord757679777075452 

 

 Luchtpistool Heren Hoofdklasse

1Ingen v., B.SV de korrel Druten859192909391542 
2Dekker, A.Sv Genemuiden818994849193532 
3Vries d., G.C.J.SV op de Korrel - Bemmel869292868986531 
4Gerrits, M.Doelbewust - Uden898290909087528 

 

 Luchtpistool Junioren-A Heren

1Dooremalen van, A.SSV de Linge - Zetten788887798082494 

 

 Luchtpistool Junioren-B

1Wolters, R.SV Strijdlust - Huissen66524358  219 

 

 Luchtpistool Veteranen A-klasse

1Moors, W.SV de Korrel - Emmeloord87707679  312 
2Bakker, H.SV de Hoven - Zutphen73757777  302 

 

 Luchtpistool Veteranen Hoofdklasse

1Graaf de, C.G.E.SV op de Korrel - Bemmel87949189  361 
2Lamers, T.SV Strijdlust - Huissen87869492  359 
3Klein Gebbink, J.C.SV de korrel Druten85868785  343 
4Janssen, K.SV Strijdlust - Huissen82798181  323 
5Oosthof, J.G.SV Ons Genoegen - Deventer77838181  322 
6Oosterbaan, A.Doelbewust - Uden82797783  321 
7Stoof, J.SV Ons Genoegen - Deventer81798474  318 

 

 Luchtpistool Opgelegd Veteranen

1Lamers, T.SV Strijdlust - Huissen97989996  390 
2Graaf de, C.G.E.SV op de Korrel - Bemmel97979897  389 
3Janssen, K.SV Strijdlust - Huissen99999497  389 
4Oegema, P.SV Lemster - Lemmer94929695  377 
5Burg v., J.SV de Korrel - Emmeloord90949295  371 
6Rauschenberg, H.SV Strijdlust - Huissen83909491  358 

 

SV Strijdlust - Huissen