2018-11-11 14:45

 Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Dames A-klasse

1Kemperman, J.SV de Hoven - Zutphen97,0100,2100,096,198,897,9590,0 

 

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1Jaegermann, W.SSV Schaarsbergen98,095,294,796,395,697,5577,3 
2Kramer, A.SV de Korrel - Emmeloord95,095,994,292,299,797,1574,1 
3Kleyn de, H.M.A.Doelbewust - Uden94,995,095,296,395,992,0569,3 
4Keijzers, H.'t Roosje - Langenboom92,892,792,191,296,587,2552,5 
5Ouwehand, K.SV op de Korrel - Bemmel90,187,992,289,590,293,4543,3 
6Hul v.d., C.SV de Korrel - Emmeloord91,493,893,285,092,087,1542,5 

 

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1Kemperman, R.SV de Hoven - Zutphen93,790,894,391,188,488,4546,7 
2Duynhoven van, M.SV de Korrel - Venhorst95,192,484,991,987,884,7536,8 

 

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1Klomp, J.A.A.SV op de Korrel - Bemmel101,9102,2105,2103,4101,7101,3615,7 
2Rensen, R.SV op de Korrel - Bemmel98,2100,9100,1101,7104,597,0602,4 
3Degen, J.B.SSV de Linge - Zetten99,799,9102,299,598,8102,0602,1 
4Lith v., A.De rustige schutters - Berlicum100,396,897,9101,899,699,4595,8 
5Haagsma, C.Prins Hendrik 88 - Amersfoort99,898,097,197,2101,3100,3593,7 
6Bink, BSV O.K.K. - Wateringen98,092,997,295,895,995,3575,1 
7Raats, E.SV Vrijheid - Oosterbeek95,295,598,596,395,092,7573,2 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Heren

1Venrooij v., J.De rustige schutters - Berlicum103,399,5101,3101,8102,898,0606,7 
2Boersma, S.SSV de Linge - Zetten86,491,190,791,193,495,4548,1 
3Den End van, O.SSV de Linge - Zetten77,094,182,386,986,688,3515,2 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Dames

1Veltkamp, E.SSV de Berkelschutters - Borculo83,781,488,291,5  344,8 
2Visscher, K.Sv Genemuiden79,481,872,380,5  314,0 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Heren

1Prenger, R.SV Strijdlust - Huissen88,688,892,487,6  357,4 
2Kramer, M.SV de Korrel - Emmeloord87,089,989,789,1  355,7 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

1Somberg, G.J.Hoogeveense schietvereniging - Hoogeveen93,893,893,487,1  368,1 
2Lith v., A.De rustige schutters - Berlicum80,175,988,874,6  319,4 
3Kuppen, C.H.'t Roosje - Langenboom74,968,358,568,5  270,2 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1Uden van, J.St. Hubertus - Wychen97,098,499,198,5  393,0 
2Eert v., G.SV de Korrel - Venhorst98,4100,297,791,7  388,0 
3Wielen v.d., J.Doelbewust - Uden97,296,998,394,0  386,4 
4Risiglione, A.SV de Hoven - Zutphen89,088,789,995,1  362,7 

 

SV Strijdlust - Huissen