2019-11-09 19:57

 Persoonlijk

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-C

1Wallet, S.SSV de Linge - Zetten101,2100,1100,699,7  401,6 
2Horst van der, ASebastianus - Gendt94,499,0100,399,6  393,3 
3karlova, D.SV op de Korrel - Bemmel98,696,998,796,8  391,0 
4Hagen, T.SV Strijdlust - Huissen94,397,298,799,8  390,0 
5Prenger, S.SV Strijdlust - Huissen99,195,992,294,5  381,7 
6Wolters, N.SV op de Korrel - Bemmel93,695,495,286,6  370,8 
7Vries d., G.SV op de Korrel - Bemmel90,586,782,385,5  345,0 
8Leur van, J.SV Strijdlust - Huissen78,668,678,570,5  296,2 

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-D

1Valentijn, K.SV op de Korrel - Bemmel95,298,497,997,5  389,0 
2Jaspersen, B.SV KO Doornenburg83,789,695,098,1  366,4 
3Sant van de, D.SV op de Korrel - Bemmel81,565,968,870,9  287,1 

 

 Luchtgeweer opgelegd Mindervalide SH1

1Vlaanderen, T.SV Driebergen Rijsenburg - Driebergen100,2102,8101,2100,9  405,1 

 

 Luchtgeweer opgelegd veteranen A-klasse

1Aalten van, J.SV Strijdlust - Huissen99,8103,6104,0103,0  410,4 
2Ten Hag, HSSV de Berkelschutters - Borculo102,6102,4102,0102,5  409,5 
3Martens, T.SV Strijdlust - Huissen98,8103,5100,4102,3  405,0 
4Jansen, R.SV Strijdlust - Huissen101,298,9100,0101,6  401,7 
5Jager, B.SSV op de Korrel - Kampen100,799,8100,0100,1  400,6 
6Bosveld, M.C.Rozendaalsche Schut. Soc. - Rozendaal100,197,298,997,8  394,0 
7Bink, JSV O.K.K. - Wateringen93,594,394,9100,4  383,1 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen B klasse

1Opsteegh, J.SV Diana - Dordrecht100,2100,9102,998,2  402,2 
2Jansen, Th.SV Strijdlust - Huissen93,2100,097,196,4  386,7 
3Florissen, J.SV Strijdlust - Huissen96,897,097,292,9  383,9 
4Muller, M.SV op de Korrel - Bemmel94,697,594,794,3  381,1 
5Hendriks, T.SV Strijdlust - Huissen94,590,391,994,8  371,5 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen H-klasse

1Huibers, J.W.H.SV op de Korrel - Bemmel104,6104,3104,9105,7  419,5 
2Driel v., C.SV de Postschutters '63 - Schiebroek105,3103,2105,0105,3  418,8 
3Somberg, G.J.Hoogeveense schietvereniging - Hoogeveen104,5104,4103,5105,0  417,4 
4Huibers, B.SV op de Korrel - Bemmel104,3102,2104,7104,9  416,1 
5Degen van Mourik, W.SSV de Linge - Zetten103,9104,7102,5104,1  415,2 
6Leijser, A.SV Strijdlust - Huissen105,3104,3102,9102,7  415,2 
7Polman, J.J.H.SV op de Korrel - Bemmel103,8102,8103,7103,7  414,0 
8Oegema, J.SV Lemster - Lemmer104,7102,5103,1102,5  412,8 
9Degen, J.SSV de Linge - Zetten104,0103,1102,4102,7  412,2 
10Haren, van, H.SV Strijdlust - Huissen102,7101,7103,1104,2  411,7 
11Hendriks, J.SV op de Korrel - Bemmel102,0101,3101,7102,8  407,8 
12Volmeijer, J.SV op de Korrel - Bemmel100,3103,2102,097,7  403,2 
13Oostendorp, H.SV KO - Doornenburg94,397,791,595,4  378,9 
14Rijn van, H.Sebastianus - Gendt97,890,292,094,7  374,7 

 

 Luchtgeweer opgelegd Senioren

1Valentijn, R.SV op de Korrel - Bemmel104,3104,7102,8106,5  418,3 
2Williams, A.SC Prins Alexander - varsseveld101,399,6102,5100,5  403,9 
3Verlooij, M.SV op de Korrel - Bemmel97,5101,8100,0103,8  403,1 
4Cornet-Dorgelo, JSv Genemuiden99,397,794,992,2  384,1 
5Goldsmid, M.Kort Oisterwijck - Doornenburg92,997,896,294,2  381,1 
6Goldsmid, A.Kort Oisterwijck - Doornenburg92,393,594,895,8  376,4 

 

 Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

1Andersen, S.M.SV op de Korrel - Bemmel104,9105,0103,7103,0103,1102,6622,3 
2Kemperman, J.SV de Hoven - Zutphen101,7100,2103,1104,0101,4102,3612,7 
3Huisman, H.J.M.SV op de Korrel - Bemmel100,496,096,293,394,3100,0580,2 
4Dinteren v., I.SV de Korrel - Venhorst83,477,093,186,687,488,1515,6 

 

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1Bink, BSV O.K.K. - Wateringen96,9100,297,497,4102,097,5591,4 
2Duynhoven van, M.SV de Korrel - Venhorst96,395,397,395,797,298,0579,8 
3Wolters, P.A.M.SV 'T Gouden Oog - Harreveld100,296,095,797,095,193,8577,8 
4Raats, E.SV Vrijheid - Oosterbeek96,096,497,896,291,198,5576,0 
5Kemperman, R.SV de Hoven - Zutphen97,596,492,791,894,296,5569,1 
6Ouwehand, K.SV op de Korrel - Bemmel93,389,392,291,589,194,4549,8 
7Krabben, R.J.M.SV 'T Gouden Oog - Harreveld88,196,692,893,891,585,6548,4 
8Kleyn de, H.M.A.Doelbewust - Uden93,885,390,492,292,888,0542,5 

 

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1Cornet, HSv Genemuiden95,994,096,792,591,396,8567,2 

 

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1Degen, J.B.SSV de Linge - Zetten99,2100,399,9101,9104,8101,1607,2 
2Nijenhuis, N.SV Strijdlust - Huissen99,7102,4101,8102,497,9100,2604,4 
3Rensen, R.SV op de Korrel - Bemmel96,3101,1102,598,4101,1102,1601,5 
4Lith v., A.De rustige schutters - Berlicum95,3102,897,996,197,698,6588,3 
5Haagsma, C.Prins Hendrik 88 - Amersfoort97,699,997,699,397,694,5586,5 
6Rietberg, A.SV 'T Gouden Oog - Harreveld94,696,899,998,996,996,8583,9 
7Woudenberg v., M.A.SV op de Korrel - Bemmel98,196,997,393,198,296,2579,8 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Heren

1Venrooij v., J.De rustige schutters - Berlicum103,1101,1100,199,3103,1103,4610,1 
2Kramer, M.SV de Korrel - Emmeloord87,092,289,193,994,889,3546,3 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Dames

1Wolters, S.SV op de Korrel - Bemmel94,790,588,476,8  350,4 
2Visscher, K.Sv Genemuiden85,886,085,093,0  349,8 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Heren

1Uljee, D.SV O.K.K. - Wateringen99,297,897,498,3  392,7 
2Uljee, T.SV O.K.K. - Wateringen97,899,097,096,9  390,7 
3Prenger, R.SV Strijdlust - Huissen92,591,694,891,3  370,2 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

1Helsloot, M.T.SV Dongeloop50,279,468,975,9  274,4 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1Wielen v.d., J.Doelbewust - Uden97,897,799,2100,0  394,7 
2Jaegermann, W.SSV Schaarsbergen96,395,498,699,2  389,5 
3Uden van, J.Brabant Schietsport100,496,096,093,1  385,5 
4Jansen, J.SV Strijdlust - Huissen90,096,498,599,1  384,0 
5Eert v., G.SV de Korrel - Venhorst92,492,297,298,2  380,0 
6Haren, van, J.SV Strijdlust - Huissen90,688,682,191,9  353,2 
7Somberg, G.J.Hoogeveense schietvereniging - Hoogeveen79,185,089,886,9  340,8 
8Muller, H.De rustige schutters - Berlicum76,183,479,291,7  330,4 
9Hart-Kuijpers 't, C.M.J.Prins Hendrik 88 - Amersfoort78,183,380,587,0  328,9 

 

 Luchtgeweer staand Vrije Klasse

1Visch, JKort Oisterwijck - Doornenburg59777684  296 
2Visch, JSebastianus - Gendt53452527  150 

 

 Luchtpistool Dames Hoofdklasse

1Williams, A.SC Prins Alexander - varsseveld778676828985495 

 

 Luchtpistool Heren A-klasse

1Vanwolleghem, A.De rustige schutters - Berlicum918989828988528 
2Dijk van, R.SV Prins Hendrik - Veenendaal838177838086490 

 

 Luchtpistool Heren B-klasse

1Bokkers, R.SV 'T Gouden Oog - Harreveld939185908988536 
2Veltman, H.Rozendaalsche Schut. Soc. - Rozendaal838688808687510 
3Cornet, ASv Genemuiden748179837675468 

 

 Luchtpistool Heren Hoofdklasse

1Dekker, A.Sv Genemuiden939093959494559 
2Veen van der, J.SV Lucas Aardenburg919091889490544 
3Vries d., G.C.J.SV op de Korrel - Bemmel889591899088541 
4Ingen v., B.SV de korrel Druten899091929188541 
5Koerts, F.SV de Hoven - Zutphen859087908684522 
6Wallet, C.SSV de Linge - Zetten868382798686502 

 

 Luchtpistool Junioren-B

1Van Der Linde, THSv Genemuiden89808682  337 
2Boom van den, S.SV op de Korrel - Bemmel71716874  284 

 

 Luchtpistool Veteranen A-klasse

1Bakker, H.SV de Hoven - Zutphen80818482  327 
2Moors, W.SV de Korrel - Emmeloord67786578  288 
3Helsloot, M.T.SV Dongeloop72657576  288 

 

 Luchtpistool Veteranen Hoofdklasse

1Lamers, T.SV Strijdlust - Huissen92928995  368 
2Klein Gebbink, J.C.SV de korrel Druten87908892  357 
3Pardoel, A.G.SV op de Korrel - Bemmel87868886  347 
4Zessen van, H.SV het Trefpunt - Poortugaal92858585  347 
5Janssen, K.SV Strijdlust - Huissen83818090  334 
6Jaegermann, W.SSV Schaarsbergen81818684  332 

 

 Luchtpistool Opgelegd Veteranen

1Sterling, W.SV Ons Genoegen - Deventer98969999  392 
2Janssen, K.SV Strijdlust - Huissen96979799  389 
3Graaf de, C.G.E.SV Strijdlust - Huissen96989697  387 
4Lamers, T.SV Strijdlust - Huissen94989798  387 
5Mandemakers, J.A.SV op de Korrel - Bemmel94959995  383 
6Oegema, P.SV Lemster - Lemmer96939498  381 
7Kaal, R.SV Vrijheid - Oosterbeek93949696  379 
8Basten, A.SV op de Korrel - Bemmel97959295  379 
9Elbrecht, L.SV Vrijheid - Oosterbeek86908681  343 

 

SV Strijdlust - Huissen