2019-11-09 19:57

 Persoonlijk

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-C

1Wallet, S.SSV de Linge - Zetten101,2100,1100,699,7  401,6 
2Horst van der, ASebastianus - Gendt94,499,0100,399,6  393,3 
3karlova, D.SV op de Korrel - Bemmel98,696,998,796,8  391,0 
4Hagen, T.SV Strijdlust - Huissen94,397,298,799,8  390,0 
5Prenger, S.SV Strijdlust - Huissen99,195,992,294,5  381,7 
6Wolters, N.SV op de Korrel - Bemmel93,695,495,286,6  370,8 
7Vries d., G.SV op de Korrel - Bemmel90,586,782,385,5  345,0 
8Leur van, J.SV Strijdlust - Huissen78,668,678,570,5  296,2 

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-D

1Valentijn, K.SV op de Korrel - Bemmel95,298,497,997,5  389,0 
2Jaspersen, B.SV KO Doornenburg83,789,695,098,1  366,4 
3Sant van de, D.SV op de Korrel - Bemmel81,565,968,870,9  287,1 

 

 Luchtgeweer opgelegd Mindervalide SH1

1Vlaanderen, T.SV Driebergen Rijsenburg - Driebergen100,2102,8101,2100,9  405,1 

 

 Luchtgeweer opgelegd veteranen A-klasse

1Aalten van, J.SV Strijdlust - Huissen99,8103,6104,0103,0  410,4 
2Ten Hag, HSSV de Berkelschutters - Borculo102,6102,4102,0102,5  409,5 
3Martens, T.SV Strijdlust - Huissen98,8103,5100,4102,3  405,0 
4Jansen, R.SV Strijdlust - Huissen101,298,9100,0101,6  401,7 
5Jager, B.SSV op de Korrel - Kampen100,799,8100,0100,1  400,6 
6Bosveld, M.C.Rozendaalsche Schut. Soc. - Rozendaal100,197,298,997,8  394,0 
7Bink, JSV O.K.K. - Wateringen93,594,394,9100,4  383,1 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen B klasse

1Opsteegh, J.SV Diana - Dordrecht100,2100,9102,998,2  402,2 
2Jansen, Th.SV Strijdlust - Huissen93,2100,097,196,4  386,7 
3Florissen, J.SV Strijdlust - Huissen96,897,097,292,9  383,9 
4Muller, M.SV op de Korrel - Bemmel94,697,594,794,3  381,1 
5Hendriks, T.SV Strijdlust - Huissen94,590,391,994,8  371,5 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen H-klasse

1Huibers, J.W.H.SV op de Korrel - Bemmel104,6104,3104,9105,7  419,5 
2Driel v., C.SV de Postschutters '63 - Schiebroek105,3103,2105,0105,3  418,8 
3Somberg, G.J.Hoogeveense schietvereniging - Hoogeveen104,5104,4103,5105,0  417,4 
4Huibers, B.SV op de Korrel - Bemmel104,3102,2104,7104,9  416,1 
5Degen van Mourik, W.SSV de Linge - Zetten103,9104,7102,5104,1  415,2 
6Leijser, A.SV Strijdlust - Huissen105,3104,3102,9102,7  415,2 
7Polman, J.J.H.SV op de Korrel - Bemmel103,8102,8103,7103,7  414,0 
8Oegema, J.SV Lemster - Lemmer104,7102,5103,1102,5  412,8 
9Degen, J.SSV de Linge - Zetten104,0103,1102,4102,7  412,2 
10Haren, van, H.SV Strijdlust - Huissen102,7101,7103,1104,2  411,7 
11Hendriks, J.SV op de Korrel - Bemmel102,0101,3101,7102,8  407,8 
12Volmeijer, J.SV op de Korrel - Bemmel100,3103,2102,097,7  403,2 
13Oostendorp, H.SV KO - Doornenburg94,397,791,595,4  378,9 
14Rijn van, H.Sebastianus - Gendt97,890,292,094,7  374,7 

 

 Luchtgeweer opgelegd Senioren

1Valentijn, R.SV op de Korrel - Bemmel104,3104,7102,8106,5  418,3 
2Williams, A.SC Prins Alexander - varsseveld101,399,6102,5100,5  403,9 
3Verlooij, M.SV op de Korrel - Bemmel97,5101,8100,0103,8  403,1 
4Cornet-Dorgelo, JSv Genemuiden99,397,794,992,2  384,1 
5Goldsmid, M.Kort Oisterwijck - Doornenburg92,997,896,294,2  381,1 
6Goldsmid, A.Kort Oisterwijck - Doornenburg92,393,594,895,8  376,4 

 

SV Strijdlust - Huissen