2019-11-09 19:57

 Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

1Andersen, S.M.SV op de Korrel - Bemmel104,9105,0103,7103,0103,1102,6622,3 
2Kemperman, J.SV de Hoven - Zutphen101,7100,2103,1104,0101,4102,3612,7 
3Huisman, H.J.M.SV op de Korrel - Bemmel100,496,096,293,394,3100,0580,2 
4Dinteren v., I.SV de Korrel - Venhorst83,477,093,186,687,488,1515,6 

 

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1Bink, BSV O.K.K. - Wateringen96,9100,297,497,4102,097,5591,4 
2Duynhoven van, M.SV de Korrel - Venhorst96,395,397,395,797,298,0579,8 
3Wolters, P.A.M.SV 'T Gouden Oog - Harreveld100,296,095,797,095,193,8577,8 
4Raats, E.SV Vrijheid - Oosterbeek96,096,497,896,291,198,5576,0 
5Kemperman, R.SV de Hoven - Zutphen97,596,492,791,894,296,5569,1 
6Ouwehand, K.SV op de Korrel - Bemmel93,389,392,291,589,194,4549,8 
7Krabben, R.J.M.SV 'T Gouden Oog - Harreveld88,196,692,893,891,585,6548,4 
8Kleyn de, H.M.A.Doelbewust - Uden93,885,390,492,292,888,0542,5 

 

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1Cornet, HSv Genemuiden95,994,096,792,591,396,8567,2 

 

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1Degen, J.B.SSV de Linge - Zetten99,2100,399,9101,9104,8101,1607,2 
2Nijenhuis, N.SV Strijdlust - Huissen99,7102,4101,8102,497,9100,2604,4 
3Rensen, R.SV op de Korrel - Bemmel96,3101,1102,598,4101,1102,1601,5 
4Lith v., A.De rustige schutters - Berlicum95,3102,897,996,197,698,6588,3 
5Haagsma, C.Prins Hendrik 88 - Amersfoort97,699,997,699,397,694,5586,5 
6Rietberg, A.SV 'T Gouden Oog - Harreveld94,696,899,998,996,996,8583,9 
7Woudenberg v., M.A.SV op de Korrel - Bemmel98,196,997,393,198,296,2579,8 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Heren

1Venrooij v., J.De rustige schutters - Berlicum103,1101,1100,199,3103,1103,4610,1 
2Kramer, M.SV de Korrel - Emmeloord87,092,289,193,994,889,3546,3 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Dames

1Wolters, S.SV op de Korrel - Bemmel94,790,588,476,8  350,4 
2Visscher, K.Sv Genemuiden85,886,085,093,0  349,8 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Heren

1Uljee, D.SV O.K.K. - Wateringen99,297,897,498,3  392,7 
2Uljee, T.SV O.K.K. - Wateringen97,899,097,096,9  390,7 
3Prenger, R.SV Strijdlust - Huissen92,591,694,891,3  370,2 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

1Helsloot, M.T.SV Dongeloop50,279,468,975,9  274,4 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1Wielen v.d., J.Doelbewust - Uden97,897,799,2100,0  394,7 
2Jaegermann, W.SSV Schaarsbergen96,395,498,699,2  389,5 
3Uden van, J.Brabant Schietsport100,496,096,093,1  385,5 
4Jansen, J.SV Strijdlust - Huissen90,096,498,599,1  384,0 
5Eert v., G.SV de Korrel - Venhorst92,492,297,298,2  380,0 
6Haren, van, J.SV Strijdlust - Huissen90,688,682,191,9  353,2 
7Somberg, G.J.Hoogeveense schietvereniging - Hoogeveen79,185,089,886,9  340,8 
8Muller, H.De rustige schutters - Berlicum76,183,479,291,7  330,4 
9Hart-Kuijpers 't, C.M.J.Prins Hendrik 88 - Amersfoort78,183,380,587,0  328,9 

 

 Luchtgeweer staand Vrije Klasse

1Visch, JKort Oisterwijck - Doornenburg59777684  296 
2Visch, JSebastianus - Gendt53452527  150 

 

SV Strijdlust - Huissen