Nieuws

Winnaars shootingday 2018.

De jaarlijkse shootingday was weer een succes. Er deden 25 schutters mee.

Hier de Top 3 die gewonnen hebben:

svs-winnaars-shootingday-2018

_________________________________________________________________________________________________________________________

Groepsfoto sponsoring.

Tijdens de ledenvergadering is er een groepsfoto gemaakt. Gelukkig waren veel leden bereid om even mooi te poseren.

Sponsoren bedankt voor de mooie tassen en shirts.

svs-groepsfoto-20180314

_________________________________________________________________________________________________________________________

 

UITSLAG FINALE TEAMS 2017-2018          
  P 0 U L E   1                
1. PERSOON SCHADEHERSTEL BEMMEL     TOTAAL 5 RONDEN: 2806
              FINALE:      
  105. Persoon Marc       166      
  107. Huisman Hans       185      
  200. Oorschot van John       194      
          totaal finale:   545     545
                EINDSCORE: 3351
                     
2. TZN             TOTAAL 5 RONDEN: 2777
              FINALE:      
  52. Geelen van Piet       178      
  88. Geelen van Roy       186      
  130. Geelen van Ivo       186      
          totaal finale:   550     550
                EINDSCORE: 3327
                     
3. ALUSTAAL 1           TOTAAL 5 RONDEN: 2760
              FINALE:      
  39. Zwam van Gery       185      
  241. Molle Roland       185      
  249. Hendriks Chris       185      
          totaal finale:   555     555
                EINDSCORE: 3315
  P O U L E   2                
1. BEIDE ZUSSEN 1           TOTAAL 5 RONDEN: 2716
              FINALE:      
  220. Nijenhuis Nick       189      
  221. Evers Nico       185      
  222. Ederveen Peter       161      
          totaal finale:   535     535
                EINDSCORE: 3251
                     
2. MIKPUNTJES           TOTAAL 5 RONDEN: 2683
              FINALE:      
  34. Zwam van Diny       178      
  33. Roelofs Mary       175      
  31. Boekhorst Marly       183      
          totaal finale:   536     536
                EINDSCORE: 3219
                     
3. MCA 1             TOTAAL 5 RONDEN: 2626
              FINALE:      
  139. Aalbers Hans       168      
  140. Evers Ben       153      
  141. Kersten Theo       167      
          totaal finale:   488     488
                EINDSCORE: 3114
  P O U L E   3                
1. ALUSTAAL 2           TOTAAL 5 RONDEN: 2685
              FINALE:      
  243. Hendriks Joop       176      
  244. Hendriks Manuela       166      
  250. Hendriks Gijsje       180      
          totaal finale:   522     522
                EINDSCORE: 3207
                     
2. FERMACELL BV 2           TOTAAL 5 RONDEN: 2652
              FINALE:      
  246. Leonard Ania       174      
  248. Gosselink Domien       159      
  146. Geesdorp Danny       173      
          totaal finale   506     506
                EINDSCORE: 3158
                     
3. T ZAND             TOTAAL 5 RONDEN: 2681
              FINALE:      
  152. Aalten van Jan              
  202. Aalten van Nick       180      
  204. Gendt van Wout       185      
          totaal finale:   365     365
                EINDSCORE: 3046
  P O U L E   4                
1. DAAR KOMEN DE SCHUTTERS         TOTAAL 5 RONDEN: 2596
              FINALE:      
  59. Hendriks José       185      
  60. Roelofs Wilma       180      
  61. Hendriks Ton       158      
          totaal finale:   523     523
                EINDSCORE: 3119
                     
2. ZANDKABOUTERS           TOTAAL 5 RONDEN: 2531
              FINALE:      
  7. Stinissen Willy       167      
  135. Janssen Marijke       169      
  137. Gerritsen Hans       182      
          totaal finale:   518     518
                EINDSCORE: 3049
                     
3. MCA 2             TOTAAL 5 RONDEN: 2515
              FINALE:      
  169. Heebink Jos       158      
  170. Rasing Hans       162      
  172. Helsen Albert       159      
          totaal finale:   479     479
                EINDSCORE: 2994

 

BEDRIJVENCOMPETITIE 2017-2018     FINALE HEREN.            
1. Geelen van Roy   29.5 59.5 78.8 99.7 120.0 140.8 160.0 179.7   199.8
  TZN       9.1   9.9   9.6 10.9   10.0   10.1      8.9   10.5   10.4  
        10.7   9.7   9.7 10.0   10.3   10.7    10.3     9.2     9.7  
          9.7 10.4                
2. Oorschot van John   30.6 59.6 79.7 99.8 120.2 140.1 160.2 179.2   199.2
  Persoon Schadeherstel   9.8 10.1 10.1 10.7   10.0   10.1      9.9      9.7 10.3  
  Bemmel     10.3   9.6 10.0   9.4   10.4     9.8    10.2      9.3    9.7  
        10.5   9.3                
3. Geelen van Piet   30.0 58.4 75.5 95.8 116.7 137.1 155.9     175.5
  TZN     10.1   9.9   8.0 10.7   10.5   10.2      9.7      9.9    
        10.2 10.0   9.1   9.6   10.4   10.2      9.1      9.7    
          9.7   8.5                
4. Gendt van Wout   29.1 58.0 77.4 97.1 117.9 135.3       152.6
  t Zand       9.3   8.7   8.9 10.6   10.6     8.7     9.0      
          9.2 10.1 10.5   9.1   10.2     8.7     8.3      
        10.6 10.1                
5. Hendriks Joop   28.3 58.4 77.5 95.8 114.8         135.1
  Alustaal 2     8.9 10.2   9.5 10.4     9.7   10.1        
        10.0   9.9   9.6   7.9     9.3   10.2        
          9.4 10.0                
6. Hubers Stijn   28.9 56.1 75.6 95.0           113.9
  M.A.N. Duiven 1     9.1   9.6   9.2 10.8    8.8          
          9.6 10.0 10.3   8.6 10.1          
        10.2   7.6                
7. Arissen Bastiaan   29.7 57.0 74.6               93.4
  M.A.N. Duiven 1     9.8 10.6   7.4   9.9            
        10.6   8.7 10.2   8.9            
          9.3   8.0                
8. Geelen van Ivo   30.2 56.5                 74.0
  TZN     10.7   9.3   9.0              
          9.4   8.4   8.5              
        10.1   8.6                
            FINALE DAMES            
1. Leijser Nancy   28.9 57.8 77.4 96.0 116.0 135.7 156.7 177.9   198.1
  De Daltons     9.6 10.1   9.5   8.4   10.5      9.3    10.6    10.6    10.5  
        10.0   9.8 10.1 10.2     9.5    10.4    10.4    10.6      9.7  
          9.3   9.0                
2. Leonard Ania   29.0 57.4 76.5 96.3 117.1 134.1 153.2 173.2      193.5
  Fermacell BV 2     9.2   8.5   9.7   9.6   10.5     9.4     8.9      9.6    10.3  
        10.6 10.4   9.4 10.2   10.3     7.6   10.2    10.4    10.0  
          9.2   9.5                
3. Leijser Inge   27.1 56.6 75.7 94.1 113.9 133.0 150.6     168.7
  De Daltons     7.6   9.3   9.6   9.8   10.2   10.5   10.2      8.5    
          9.9   9.7   9.5   8.6     9.6     8.6     7.4      9.6    
          9.6 10.5                
4. Hendriks Donna   26.0 55.0 75.8 96.3 113.2 131.6       150.4
  De Snaphaantjes   10.1 10.0 10.3 10.4     9.2   10.0   10.2      
          7.9   9.3 10.5 10.1     7.7     8.4     8.6      
          8.0   9.7                
5. Hendriks Gijsje   29.2 57.9 76.1 91.6 109.2         125.2
  Alustaal 2   10.4   8.1   7.8   7.9     7.9      6.3        
          8.2 10.1 10.4   7.6     9.7      9.7        
        10.6 10.5                
6. Boekhorst Marly   28.5 56.7 74.3 91.3           109.0
  Mikpuntjes     8.9   8.6   8.4   7.9     8.3          
        10.6 10.3   9.2   9.1     9.4          
          9.0   9.3                
7. Arissen Maartje   24.9 55.3 71.1               89.5
  M.A.N. Duiven 1     9.5 10.0   8.3   9.2            
          8.2   9.7   7.5   9.2            
          7.2 10.7                
8. Roelofs Mary   23.3 51.6                 70.1
  Mikpuntjes     7.3 10.2 10.0              
          7.7   8.5   8.5              
          8.3   9.6                

 

________________________________________________________________________________________________________________________