Uitslagen Grand prix 2015

 Persoonlijk

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-C

1 Uljee, D. SV de Postschutters '63 - Schiebroek 99,7 103,5 103,8 104,8     411,8  
2 Uljee, T. SV de Postschutters '63 - Schiebroek 103,6 102,2 104,3 100,7     410,8  
3 Hoezen, J. De rustige schutters - Berlicum 97,1 98,2 94,0 97,8     387,1  
4 Dolle t., S. SSV de Berkelschutters - Borculo 99,2 96,9 96,5 93,9     386,5  
5 Kinket, L.S. SV D.V.S. - Apeldoorn 89,9 92,0 78,8 82,9     343,6  

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-D

1 Jongboom, A.L. SV Strijdlust - Huissen 102,6 102,3 102,9 103,7     411,5  

 Luchtgeweer opgelegd Mindervalide SH1

1 Vlaanderen, T. SV Driebergen - Driebergen 102,1 100,2 102,5 101,2     406,0  

 Luchtgeweer opgelegd veteranen A-klasse

1 Goossens, C.J. SV de Korrel - Emmeloord 101,0 101,9 101,6 101,8     406,3  
2 Jansen, R. SV Strijdlust - Huissen 99,8 103,0 101,2 100,8     404,8  
3 Karels, J. Rozendaalsche Schut. Soc. - Rozendaal 95,0 99,6 102,2 100,7     397,5  
4 Jeuring, H. Rozendaalsche Schut. Soc. - Rozendaal 98,8 99,8 97,2 98,6     394,4  

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen B klasse

1 Guagliardo, F. SV Strijdlust - Huissen 100,9 99,8 98,9 102,5     402,1  
2 Burg v., J. SV de Korrel - Emmeloord 96,5 94,6 99,5 97,8     388,4  

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen H-klasse

1 Polman, J.J.H. SV op de Korrel - Bemmel 103,6 104,2 103,6 105,6     417,0  
2 Huibers, B. SV op de Korrel - Bemmel 103,5 103,6 102,2 105,9     415,2  
3 Stinissen, G. SV Strijdlust - Huissen 101,5 103,9 104,4 104,3     414,1  
4 Haren, van, H. SV Strijdlust - Huissen 102,7 102,9 102,2 105,5     413,3  
5 Bosveld, M.C. Rozendaalsche Schut. Soc. - Rozendaal 101,5 103,7 103,7 103,3     412,2  
6 Somberg, G.J. SSv de Wolfschutters - Schoonebeek 102,0 103,4 102,0 103,9     411,3  
7 Martens Vorselen v., H. SV Strijdlust - Huissen 102,6 106,0 103,9 97,4     409,9  
8 Martens, T. SV Strijdlust - Huissen 102,2 102,1 102,3 102,4     409,0  
9 Brussel van, J.W. SV De Kampioen - Bilthoven 102,8 100,6 102,2 103,1     408,7  
10 Pol, E. SV Delden - Delden 98,5 103,3 103,1 102,4     407,3  
11 Volmeijer, J. SV op de Korrel - Bemmel 101,1 104,0 102,2 98,8     406,1  
12 Janssen, H. SV Strijdlust - Huissen 102,0 95,5 99,3 99,7     396,5  
13 Oostendorp, H. SV KO - Doornenburg 94,7 95,2 95,5 92,1     377,5  

 Luchtgeweer opgelegd Senioren

1 Huibers, J.W.H. SV op de Korrel - Bemmel 104,5 104,2 103,8 103,5     416,0  

 Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

1 Andersen, S.M. SV op de Korrel - Bemmel 100,7 105,5 103,8 102,7     412,7  
2 Dolle t. Groters, W. SV Misterweg - Winterswijk 90,6 95,0 98,1 86,7     370,4  

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1 Lindeboom, A. SSV Schaarsbergen 98,2 98,3 94,8 97,2 98,5 99,2 586,2  
2 Raats, E. SV Vrijheid - Oosterbeek 90,2 97,9 98,6 95,2 96,1 98,7 576,7  
3 Kramer, A. SV de Korrel - Emmeloord 90,8 92,5 100,2 97,5 93,9 97,9 572,8  
4 Dijk van, R. SV Tref - Wijk bij Duurstede 98,7 95,0 96,8 92,8 90,3 96,4 570,0  

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1 Hul v.d., C. SV de Korrel - Emmeloord 95,1 93,8 87,6 90,9 95,5 92,6 555,5  
2 Vaanholt, B. SV Delden - Delden 79,5 89,6 80,2 94,1 88,3 89,0 520,7  
3 Brinkman, E. SV Nieuwleusen - Nieuwleusen 79,9 86,1 82,5 89,1 83,8 90,3 511,7  

 Luchtgeweer staand Heren C-klasse

1 Ouwehand, C.K. SSV Schaarsbergen 78,1 68,7 78,5 90,3 79,8 86,0 481,4  
2 Liet, P. Rozendaalsche Schut. Soc. - Rozendaal 68,1 74,9 74,3 76,1 81,7 84,6 459,7  

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1 Groot Bramel, B. SV Willem Tell - Hengelo 101,0 104,7 103,7 99,7 103,9 103,5 616,5  
2 Nikkelen, D. St. Hubertus - Wychen 100,2 104,5 103,3 102,9 102,2 102,1 615,2  
3 Eersel van, C.W. SSV Schaarsbergen 104,3 102,1 102,6 101,0 103,2 102,0 615,2  
4 Hermsen, B. SV de Hoven - Zutphen 99,2 102,5 101,4 100,8 101,6 100,2 605,7  
5 Manders, H. 't Roosje - Langenboom 99,4 99,5 102,5 99,1 100,1 101,3 601,9  
6 Kokken, R. SV Strijdlust - Huissen 100,5 99,6 97,3 103,4 99,6 100,3 600,7  
7 Lith v., A. De rustige schutters - Berlicum 97,4 100,5 101,2 96,5 98,3 98,9 592,8  
8 Korthoef, G. SV Vechtdal - Dalfsen 99,9 97,9 98,5 92,6 93,8 92,8 575,5  
9 Dolle t., J. SV Misterweg - Winterswijk 92,1 96,9 93,2 98,6 93,4 96,2 570,4  
10 Bulkens, P. St. Hubertus - Wychen 86,3 92,2 96,7 87,0 91,0 95,0 548,2  
11 Scheffer, J. SV Strijdlust - Huissen 81,9 80,8 85,2 78,1 76,2 82,8 485,0  

 Luchtgeweer staand Junioren-A Dames

1 Hartgers, M. SV de Hoven - Zutphen 101,6 98,2 98,1 99,9     397,8  

 Luchtgeweer staand Junioren-A Heren

1 Klement, T. SV D.V.S. - Apeldoorn 94,6 84,7 86,1 88,8 91,8 90,8 536,8  
2 Kinket, T. SV D.V.S. - Apeldoorn 79,2 66,5 71,6 66,1 61,1 61,8 406,3  

 Luchtgeweer staand Junioren-B Heren

1 Venrooij v., J. De rustige schutters - Berlicum 98,0 97,9 97,3 95,5     388,7  
2 Timmer, M. SV D.V.S. - Apeldoorn 88,9 89,3 93,6 94,0     365,8  
3 Vonk, D. SV de Korrel - Emmeloord 80,3 89,3 95,1 85,6     350,3  
4 Sluga, R. SV D.V.S. - Apeldoorn 86,4 82,7 78,8 79,7     327,6  
5 Graaf de, T. SV D.V.S. - Apeldoorn 59,1 54,3 57,0 60,1     230,5  
6 Postma, S SV D.V.S. - Apeldoorn 56,9 48,4 56,4 38,1     199,8  

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1 Uden van, J. St. Hubertus - Wychen 96,1 95,9 98,3 97,1     387,4  
2 Nikkelen, A.W.M. St. Hubertus - Wychen 95,1 96,7 97,2 94,6     383,6  
3 Risiglione, A. SV de Hoven - Zutphen 95,9 96,3 95,1 91,3     378,6  
4 Oegema, J. SV Lemster - Lemmer 94,0 90,5 97,0 85,9     367,4  
5 Somberg, G.J. SSv de Wolfschutters - Schoonebeek 88,8 91,5 94,0 92,7     367,0  
6 Lith v., A. De rustige schutters - Berlicum 85,8 82,5 90,6 86,3     345,2  
7 Muller, H. De rustige schutters - Berlicum 84,1 72,0 84,2 80,6     320,9  
8 Jager, B. SSV op de Korrel - Kampen 68,7 81,4 82,1 79,8     312,0  

 Luchtpistool Dames Hoofdklasse

1 Fiddelers, M. St. Hubertus - Wychen 83 82 89 87     341  

 Luchtpistool Heren A-klasse

1 Vries d., G.C.J. SV op de Korrel - Bemmel 90 89 90 90 89 86 534  
2 Ingen v., B. SV de korrel Druten 89 88 89 84 83 85 518  
3 Gier de, S. SV Tref - Wijk bij Duurstede 81 79 81 80 85 89 495  
4 Elbrecht, L. SV Vrijheid - Oosterbeek 74 86 83 85 79 83 490  
5 Berends, MJB SSV Schaarsbergen 70 85 81 81 85 81 483  
6 Ven v.d., B. Doelbewust - Uden 78 83 80 80 82 79 482  

 Luchtpistool Heren Hoofdklasse

1 Torn Broers, B. SV de korrel Druten 93 93 91 91 90 90 548  
2 Sluga, A. SV D.V.S. - Apeldoorn 91 87 88 91 92 90 539  
3 Brinkman, A. SV Nieuwleusen - Nieuwleusen 91 87 88 90 84 86 526  
4 Bijker, J.G. SV Nieuwleusen - Nieuwleusen 87 86 89 89 83 88 522  
5 Oosthof, J.G. SV Ons Genoegen - Deventer 82 88 87 85 87 80 509  

 Luchtpistool Veteranen Hoofdklasse

1 Lamers, T. SV op de Korrel - Bemmel 92 93 94 96     375  
2 Kragt, J. SV Nieuwleusen - Nieuwleusen 93 92 83 91     359  
3 Stoof, J. SV Ons Genoegen - Deventer 86 87 87 88     348  
4 Oosterbaan, A. Doelbewust - Uden 89 83 85 89     346  
5 Klein Gebbink, J.C. SV de korrel Druten 86 83 90 87     346  
6 Weijers, F. SV 't Heike - Someren-Heide 81 87 89 82     339  
7 Janssen, K. SV op de Korrel - Bemmel 82 86 88 83     339  
8 Klaasing, J. St. Hubertus - Wychen 80 86 82 84     332  
9 Maas, J. St. Hubertus - Wychen 79 82 85 83     329  
10 Houten van, R. Rozendaalsche Schut. Soc. - Rozendaal 77 75 83 79     314  
11 Moors, W. SV de Korrel - Emmeloord 76 78 80 76     310  
12 Meihuizen, R.F. SV Driebergen - Driebergen 80 73 77 74     304  

 Luchtpistool Opgelegd Veteranen

1 Graaf de, C.G.E. SV op de Korrel - Bemmel 99 99 98 97     393  
2 Janssen, K. SV op de Korrel - Bemmel 98 98 97 99     392  
3 Lamers, T. SV op de Korrel - Bemmel 97 100 97 96     390  
4 Mandemakers, J.A. SV op de Korrel - Bemmel 94 95 97 95     381  
5 Sterling, W. SV Ons Genoegen - Deventer 97 96 95 93     381  
6 Moeskops, E. LBV Diodwi - Best 94 99 91 94     378  
7 Burg v., J. SV de Korrel - Emmeloord 96 97 93 92     378  
8 Weijers, F. SV 't Heike - Someren-Heide 93 86 92 93     364  
9 Moeskops, P. LBV Diodwi - Best 90 85 91 88     354  

Uitslagen geluksschieten

Hoofdprijs: 1 week verblijf in een 6-persoons stacaravan

Plaats Naam Score                       Plaats Naam Score

1 J. v. Burg 646                           31 J. Mandemakers 281

2 S. d. Gier 591                           32 A. Brinkman 278

3 H. v. Haren 536                        33 C. Ouwehand 276

4 Max 526                                   34 B. v. d. Ven 259

5 T. Martens 514                         35 T. Lamers 259

6 E. Brinkman 498                       36 T. Lamers 251

7 T. Vlaanderen 458                    37 G. de Vries 249

8 A. Sluga 449                             38 S. Polman 249

9 B. Jager 437                             39 J. v. Uden 246

10 F. Guagliardo 436                   40 A. Kramer 242

11 J. Volmeijer 431                     41 G. Korthoef 239

12 J. Kragt 423                           42 H. Muller 238

13 H. Oostendorp 416                 43 W. Mooers 236

14 G. Stinissen 393                     44 C. Goossens 235

15 A. Risiglione 380                    45 A. v. Lith 233

16 T. Martens 371                       46 R. Jansen 229

17 Max 366                                 47 B. v. Ingen 204

18 B. Huibers 346                       48 J. v. Venrooij 200

19 G. Stinissen 346                     49 J. Bijker 182

20 M. Bosveld 341                       50 J. Kl. Gebbink 150

21 A. v. Lith 338                         51 G. Stinissen 119

22 J. v. Burg 334                         52 R. Meihuizen 109

23 W. Sterling 332                       53 J. Stoof 84

24 R. Jansen 325                         54 S. Polman 81

25 H. Martens 311                       55 H. Martens 50

26 J. v. Venrooij 306                   56 H. Manders 38

27 D. Vonk 300

28 M. Berends 300

29 J. Scheffer 293

30 J. v. Brussel 286